ראש השנה תשפ"ב

ימים
שעות
דקות
שניות

97246664766+

לתרומות

5148*

שליחת בקשות לציון

ראש השנה תשפ"ב

ימים
שעות
דקות
שניות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 טיפים לשמירת וניצול הזמן בדרך לאומן

יציאה לדרך לאומן
נשמח אם תשתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טיפים, המלצות והצעות לשמירת וניצול הזמן בדרך לאומן מרגע היציאה לדרך לאומן לשדה התעופה ועד ההגעה לציון רבי נחמן מברסלב באומן.

1. ניצול הזמן מהיציאה לדרך לאומן, במהלך הטיסות הנסיעה והדרכים לציון רבי נחמן מברסלב ובדרך חזור.

יציאה לדרך לאומן
ניצול הזמן בדרכים ביציאה לדרך לאומן

הדרך לרבנו היא חלק בלתי נמנע בהכנה כדי להגיע לציון רבי נחמן זצ"ל. מרגע היציאה לדרך לאומן עוברים במקומות שונים ומשונים וכדאי לנצל את הזמנים והשעות בהם נמצאים בדרכים, לתורה, תפילה ולעבודת ה' והכנה רוחנית נוספת בטרם נזכה להגיע, להשתטח ולהתפלל סמוך לציון רבי נחמן זצ"ל.

כל אחד ואחד יבחר בדרך המתאימה עבורו לאותו החלק של הדרך, יש מי שמתאים עבורם ללמוד איזה ספר קודש שיש בו לימוד קל ומאידך יש מי שיעדיפו להיות עסוקים ושקועים בסוגיה, נושא או מקצוע מסוים במהלך הדרך, ויש מי שימצאו כי נוח להם לקיים במהלך הדרך שיחת חברים, אחרים יעדיפו קריאת פרקי תהילים או ליקוטי תפילות, כל אחד כפי עניינו ויכולתו.

ספר המידות לרבי נחמן מברסלב יכול להתאים ללימוד בדרכים.

המלצה: ספר המידות שחיבר רבי נחמן מברסלב זצוק"ל נוח וקל ללמידה או גרסה במהלך- ובין טרדות הנסיעה ותהליכי הנסיעה. כידוע, ספר המידות מחולק לפסקאות רבות ולערכים, באמצעות הלימוד בספר המידות (כמו גם ספרים אחרים) ניתן לנצל זמנים ורגעים שונים במהלך הדרך והנסיעה לציון רבנו, וללמוד פסקאות נוספות וערכים נוספים. החלוקה לפסקאות קצרות וערכים מאפשרים להצליח ללמוד ולהתקדם תוך כדי ועל אף הטרדות השונות שנגרמות ממהלך הדרכים.

"ילמד אדם אפילו בלא הבנה". ספר המידות, ערך לימוד ל"ח.

ספר הק' ליקוטי עצות

הספר הק' ליקוטי עצות גם יכול להיות המלצה טובה לדרכים. הספר הקדוש ליקוטי עצות מחולק לערכים וסעיפים רבים, חלקם סעיפים קצרים שניתנים ללמידה למרות ההפרעות השונות של מהלך הדרך.

ובוודאי שגם כאשר חוזרים מציון רבנו המלצות אלו חשובות לא פחות.

ספר הק' שמות הצדיקים

ניתן גם להצטייד בספר הק' שמות הצדיקים למשך השהות בדרכים ואף להיות עסוק בו במהלך ההפרעות והטרדות במהלך הדרך לצדיק.

2. כיסוי לעיניים ואטמי אוזניים למנוחה ורוגע בדרך

טיסה לאומן
טיסה לאומן

לפעמים במהלך הדרכים יש צורך לנוח ולהתרענן, התנאים והמצב בסביבה לא תמיד מאפשרים לנוח ולהתרענן, השתדלו להצטייד מראש עם כיסוי לעיניים ואטמי אוזניים על מנת להקל את תנאי הנסיעה השונים.

במהלך הטיסות והנסיעות לציון רבנו יהיו מצבים שלא נרצה לראות את המוצג בסביבה על ידי חברות התעופה או אף על ידי מי שיושבים לצידנו, כיסוי עיניים או אפילו שמיכה קלה (לפעמים אפילו מסיכה חד פעמית) יכולים לעזור מאוד במהלך ההכנה להגעה לציון רבנו באומן.

כיסוי לעיניים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיול נשים לאומן

לקבלת פרטים

טל: 04-6196571
נושאים קשורים

פוסטים נבחרים

error: אופס ... התוכן מוגן.