ראש השנה תשפ"ה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ציון רבי נחמן מברסלב

ציון רבי נחמן מברסלב - תמונה

"מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו".

אנשי "איחוד ברסלב באומן" פועלים במסירות נפש, ומתוך אכפתיות, משקיעים את מירב הפעולות והמאמצים, והכל מתוך שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה והמיוחדת של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל-

"איחוד ברסלב באומן" הינו שם קטן שמגלם בתוכו עולם ענק של עשיה אדירה ובלתי פוסקת למען הבאים לציון רבי נחמן מברסלב.

בעמותת "איחוד ברסלב" משקיעים השקעה מרובה להנגיש ולשפר את ציון רבינו הקדוש והסביבה לכל דורש על הצד הטוב ביותר, בתחזוקת המקום, בהשקעה ביופי וטיפוח וכדי שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת הצדיק ששוכן במקום.

"איחוד ברסלב באומן" מקיים ומתחזק את מבנה הציון והקלויז במשך כל השנה. "איחוד ברסלב" מעסיק במשך כל ימות השנה עובדי תחזוקה, ניקיון, שמירה ומנהלה, כל זאת כדי לאפשר למתפללים להגיע ולקיים את עצת הצדיק ולקבל את התיקונים הקדושים.

"באיחוד ברסלב" מתפללים, מצפים ומשתדלים על מנת לזכות וללכת מחיל אל חיל ולפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, ושכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחבת הדעת.

בהנהלת "איחוד ברסלב" נמצאים בקשר רציף ואינטנסיבי עם הרשויות העירוניות ועם רשויות הממשל, נושאים בנטל ומשלמים את העלויות השונות כגון מיסים, דמי שמירה, אבטחה, ניקיון, מים, גז, צוותי כיבוי אש ועוד תשלומים והוצאות עבור הגורמים השונים על מנת לקיים את הפעילות הרציפה לטובת המתפללים וללא תקלות והפרעות על מנת לאפשר את הגעת המתפללים בכל עת ובכל זמן ללא מניעות חלילה ולטובת כלל הפוקדים את ציון רבינו והאזור.

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!