ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

נושאים קשורים

נשיא איחוד ברסלב בפגישה עם שגריר אוקראינה בישראל

הרב נתן בן נון עם שגריר אוקראינה בישראל

נשמח אם תשתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

נשיא איחוד ברסלב בפגישה עם שגריר אוקראינה בישראל לקראת הקיבוץ באומן בראש השנה תשפ"ב הבעל"ט

נשיא איחוד ברסלב הרב נתן בן נון קיים פגישה עם שגריר אוקראינה בישראל מר יבגן קורניצ'וק כחלק מפעילות עניפה של קידום עניינים שונים הנוגעים לחסידות ברסלב, לעיר אומן ולקבר רבי נחמן מברסלב וביניהם את הסדרת הקיבוץ בימי ראש השנה הבעל"ט בעיר הקודש אומן.

לפני הפגישה התקיים סיור בבית הכנסת הגדול של חסידי ברסלב בשכונת מאה שערים בירושלים המכונה "השול" שם אירחו את השגריר נציגי בית הכנסת שסיפרו ופירטו על הכסא העתיק של רבינו הקדוש זיע"א שנמצא במקום, כמו"כ הרחיבו מעט על ההיסטוריה של בית הכנסת המיתולוגי של חסידי ברסלב במאה שערים.

מייד לאחמ"כ התקיימה פגישת העבודה עם השגריר במשרדי בית הכנסת, במהלך האסיפה העניק הרב נתן בן נון לשגריר אוקראינה במתנה סט של מצות מהודרות לקראת חג הפסח וכסמל ליציאה מהעבדות לחירות.

שגריר אוקראינה בישראל מר יבגן קורניצ'וק אמר בפתח דבריו שכפי שהיה בשנים הרבות שעברו כך גם ימשיך, וממשלת אוקראינה תקבל את אנשי הצדיק הטסים לאומן בזרועות פתוחות ותדאג לצרכיהם, ומכבדת את העם היהודי ואת המסורת של הקיבוץ הקדוש המתקיים בימי ראש השנה באומן.

בנוסף הזכיר השגריר את דבר פרסום הצעת החוק של ירושלים הקטנה באומן הכוללת תוכנית פיתוח מורחבת לאזור קבר רבי נחמן מברסלב וכפי שפורסם כאן בחודשים האחרונים.

בהמשך הפגישה עלתה המשלחת הנכבדה למעונו של הגה"צ ר' משה קרמר שליט"א שקבלם בכבוד רב.

בתום הפגישה אמר השגריר כי הוא ימשיך לשמור על הקשר הרציף עם שלוחם של רבני ברסלב הרב נתן בן נון הי"ו נשיא 'איחוד ברסלב באומן' וישמח לעמוד לעזרה באם יידרש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים קשורים

פוסטים נבחרים

אולי יעניין אותך

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!