ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

נושאים קשורים

נשמח אם תשתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

לצפייה מקוונת ומעודכנת במפת העירוב באומן

עמותת איחוד ברסלב באומן הוציאה לפועל פרויקט להכנת מפת עירוב מדויקת ומעודכנת.

במהלך הפעילות הרציפה של עמותת איחוד ברסלב באומן לשיפור השירות והתנאים לטובת העולים לפקוד את ציון רבינו בשבתות השנה עלה צורך דחוף להכין מפת עירוב השבת באומן ברורה ומאירת עיניים.

מפת עירוב השבת באומן
מפת עירוב השבת באומן

המפות המעודכנות נתלו במקומות מרכזיים ובולטים על מנת שהמבקרים יוכלו לבדוק ולהכיר היטב את גבולות העירוב באומן.

בהכנת המפה הושקעה מחשבה רבה ועבודה ממושכת על מנת להגיש מפה מושלמת וכדי שגבולות העירוב באומן יהיו מדויקים, ברורים ומובנים לציבור הקדוש המגיעים לשהות בסמוך לקבר רבנו באומן.

ראוי לציין כי החזקת וקיום העירוב המהודר באומן ממון ומתוחזק על ידי עמותת איחוד ברסלב באומן וללא כל סיוע או מימון של גופים ואו בעלי עסקים באומן.

מהלך הקמת עירוב השבת המהודר באומן ותחזוקותו, מלווה ומפוקח על ידי הרב יצחק רוזנבלט שליט"א מו"ץ מטעם בד"ץ העידה החרדית ירושלים, בקי ומומחה בתחום העירובין.

תחזוקת עירוב השבת באומן והרחבתו

העירוב באומן נבדק בכל יום שישי על ידי שליח בודק ומומחה מטעמו של הרב רוזנבלט אתו מתייעצים בכל בירור שאלה או ספק.

בכל מקרה שעולה צורך לבצע תיקונים ועבודות תחזוקה לעירוב השבת מביאים פועלים לפני בערב שבת על מנת לתקן ולהשלים את הטעון תיקון.

בשנים האחרונות הורחבו גבולות העירוב באומן לאזורים נוספים וזאת על מנת לאפשר למתארחים במלונות, אכסניות ומתחמים מרוחקים טלטול בשבת ללא כל חשש.

הכנת מפת העירוב מדויקת נגישה וזמינה

לאחרונה הושקעו מאמצים מיוחדים כדי להנגיש את המפה באמצעים אלקטרוניים ומפת העירוב באומן זמינה גם על גבי המפות המקוונות וניתן גם לעדכן ולהתעדכן בזמן אמת על שינויים בגבולות העירוב באומן.

ויהי רצון שחלילה לא יארע דבר תקלה על ידינו. 

במפת העירוב באומן המצורפת, ניתן לגלול, להגדיל ואף לפתוח בכרטיסיה נפרדת ובמסך מלא, לזוז ולשנות את אזורי המיקוד בהתאם למיקום בהם אתם מתכוננים לשבות ולהכיר מבעוד מועד היכן תחומי עירוב השבת באומן.

רחובות ואזורים או חלקם הכלולים בגבולות העירוב באומן.

מפת עירוב השבת באומן רחוב פושקינה, רחוב בילינסקי – גריגוריה קוסינקי, רחוב פרוסקה, רחוב פירוסקה – וולדימירה מונמוכה, רחוב טולסטוי, רחוב דברוסוסירכוב – קוליקה, רחוב סכידנה, רחוב נקרסובה, רחוב דמוטסקו, רחוב אוסטרובסקה, רחוב וסמטת בזרנה, רחוב פרחוזיני, רחוב פרחוזה

תצוגה מקוונת ומתעדכנת של מפת העירוב באומן

 

תליית מפות העירוב באומן במקומות מרכזיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים קשורים

פוסטים נבחרים

אולי יעניין אותך

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!