ראש השנה תשפ"ה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

מדיניות פרטיות אתר rabenu.org

מי אנחנו

אתר האינטרנט https://rabenu/org הוא האתר הרשמי של קבר רבי נחמן מברסלב באומן. מתחם הקבר – ציון רבי נחמן מברסלב מופעל ומתוחזק על ידי עמותת איחוד ברסלב באומן (ע"ר) בשיתוף קרן הצדקה על שם רבי נחמן מברסלב (USA). אתר rabenu.org מופעל לטובת הפעילות בקבר ולטובת הפעילות של עמותת איחוד ברסלב בעומן (ע"ר) ליצירת קשר: אימייל info@rabenu.org טלפון 972-4-666-4766+

שמירה ואיסוף מידע אישי

מערכת שמירת המידע של האתר rabenu.org לא שומרת מידע על מבקרים באתר.

מבקר/ת באתר שמשאיר/ה תגובה, או שולח/ת הודעה ליצירת קשר ואו העברת בקשה דרך האתר, ישמרו פרטי המילו לצורך המשך הטיפול בבקשה ולשמירה על קשר. המידע הנשמר הוא אך ורק מה שממולא בשדות המילוי על ידי המשתמשים כגון שם פרטי ומשפחה, מספר טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר. בפירוט הבקשות הנשלחות כגון העברת בקשות אישיות לתפילה על קברו של רבי נחמן מברסלב, תוכן הבקשות האישי ימחק לאחר תקופת סיום ביצוע הבקשות

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, על מנת לאפשר לנו לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

לאן נשלח המידע שלך

תגובות גולשים עשויות להיבדק על ידי מערכת שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). כדי למנוע מצבים בהם מבקריהמבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

עוגיות

טקסט מוצע: בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

טקסט מוצע: אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!