ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

נושאים קשורים

האם יש מגמת ירידה בתחלואה בקורונה באוקראינה? והאם תתאפשר הגעה להילולת מוהרנ"ת?

הגעה לקבר רבי נחמן מברסלב באומן בקורונה

נשמח אם תשתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

על פי פרסומים של התקשורת והממשל בקייב מסתמנת מגמת ירידה בתחלואה בקורונה באוקראינה

על פי פרסומים רשמיים של הרשויות באוקראינה עולה כי מסתמנת ירידה בכמות הנדבקים בתחלואה בקורונה באוקראינה.

על פי פרסומים של רשויות הבריאות קיימת עלייה במספר המחלימים מנגיף הקורונה באוקראינה תוך ירידה הדרגתית במספר מקרי ההדבקה החדשים ביום.

נשיא אוקראינה מר וולדימיר זלנסקי מעדכן כי בשבועות האחרונים נעשו יותר בדיקות במדינה כאשר כמות התוצאות החיוביות פחתו באופן משמעותי.

ראוי לציין כי בעקבות מצב החירום במדינה הוקמו יוזמות רפואיות ברחבי המדינה, חלקם בתמיכת הממשל ואחרים באופן עצמאי כאשר יוזמות אלו פתחו אפיקי קבלת יעוץ והכוונה לסיוע במצבים רפואיים מורכבים כדי לסייע לחולים ולנדבקים. ביוזמות הרפואיות נוטלים חלק רופאים ואנשי רפואה.

האם תתאפשר נסיעה להילולת מורנו הרב רבי נתן (מוהרנ"ת) שתתקיים ביום שישי בצום י' בטבת?

הגעה לציון רבי נחמן מברסלב באומן בקורונה
הגעה לציון רבי נחמן מברסלב באומן בקורונה

בימים האחרונים נראה כי יש שינויים והפתעות וכי קשה לצפות מה ילד יום ואיך יראה סוף השבוע עת תתקיים הילולת מוהרנ"ת ביום שישי (ליל שישי) צום עשרה בטבת.

לעת עתה מסתמן כי מדינות אירופה מתכננות את סגירת הגבולות המשותפים עם מדינת בריטניה עקב חשש לשינוי בסוג מצב התחלואה בבריטניה. בעקבות כך נראה כעת, כי ייתכן קושי משמעותי עבור השוהים בלונדון להגיע לציון מוהרנ"ת בעיירה ברסלב ביום ההילולה.

חיזוק ועידוד ממורנו הרב רבי נתן זצוק"ל

השם יתברך יסיר מעלינו ומעל כל ישראל כל המכאובים והמחושים בגשמיות וברוחניות, ונזכה לשוב אליו יתברך על ידי כל הכרוזים והרמזים שהוא מרמז לנו בין בטיבו בין בעקו רחמנא ליצלן (ה' ישמור ויציל), כי הזמן הולך וסוער, הולך והומה, ומשברי וגלי הים הומים ומרעישים על כל אחד בכל יום.
עלים לתרופה ק'.

ירידה בתחלואה בקורונה
ירידה בתחלואה בקורונה

נושאים מרכזיים באתר

איחוד ברסלב באומן גלריות הדרך לאומן ולאוקראינה הילולת צדיקים הילולת רבנו הכנות לנסיעה לאומן השבת של רבי נחמן זמן הדלקת נרות שבת באומן חדשות באומן ובאוקראינה חורף באומן חזרה מאומן חנוכה חנוכה באומן טיסות לאומן ירושלים הקטנה באומן כהנים באומן כללי ל"ג בעומר באומן ליקוטי הלכות ליקוטי הלכות לשבת מדריך טיסה לאומן מדריך נסיעה לאומן מדריך שהות באומן מועדים וזמנים מזג אויר באומן מטעמים לשבת מקוה טהרה באומן ספרי רבנו ערב ראש חודש פסח באומן צדיקים וחסידים תלמידי רבינו ציון רבינו רבי נחמן מברסלב ציון רבי נחמן קבר רבי נחמן מברסלב באומן קורונה באומן ראש השנה באומן ראש חודש ניסן רבי נתן מברסלב שבועות באומן שביעי ואחרון של פסח שבת באומן שבת חנוכה תפילות בקשות ותיקונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים קשורים

פוסטים נבחרים

אולי יעניין אותך

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!