ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ראש השנה תשפ"ב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

נשמח אם תשתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

גשר הכהנים באומן מאפשר לכהנים גישה מהודרת לציון רבינו ללא חשש טומאת מת

גשר הכהנים נהרס לפני מספר שנים על ידי עירית אומן.

לאחר סבל ארוך ומתמשך של הכהנים עלה בסיעתא דשמיא מרובה בידי הנהלת איחוד ברסלב לקבל את האישורים והרישיונות שאיפשרו הקמה מחדש של הגשר למעבר הכהנים.

גשר הכהנים נבנה בצמוד וכהמשך מדרך הכהנים שמתחילה מחניון האוטובוסים למטה ומסתיים למעלה בכיכר פושקינה, היכן שמסתיים שטח בית הקברות.

הוחלט לעבוד רק בהסדרה חוקיות וללא אילתורים

בהנהלת איחוד ברסלב התקבלה החלטה מייד עם תחילת ניהול והחזקת הציון להימנע מכל מיני הסדרות זמניות מול דרגים מקומיים ונמוכים.

מקרה הריסת הגשר התרחש עקב הסדרות קודמות שנעשו בדרכים קצרות שהתבררו לבסוף ארוכות. ובעקבות המצב היה צורך להקים מחדש בדחיפות את גשר הכהנים כאשר הוא מאושר וחתום על ידי הרשויות הממשלתיות המוסמכות כדת וכדין, וכדי למנוע מצבים שבהם בכל תקופה יבוא נבחר ציבור חדש ויצטרך לאשר שוב את קיומו של המבנה, במקרה זה, הגשר. פרויקט הגשר החדש היה כרוך בהסדרה חוקית בממשל המחוזי וברשויות התכנון וההסדרה בקייב.

הפרויקט קודם בעקביות תוך מאמצים גדולים וכבירים, כאשר התהליך גם היה כרוך בהוצאות גבוהות ומרובות, שכן בעקבות התהליכים העיריה אף היא הציבה את תנאיה המחמירים (?) ודרשה תנאים מאוד מסוימים ומחיר מופקע עבור בניית הגשר. אלו אף דרשו כתנאי, את מימונו המלא של סלילת קטע הכביש של רחוב בילינסקי.

https://g.page/TheCohanimBridge?we

תיעוד מהקמת הגשר החדש עבור הכהנים בציון רבי נחמן מברסלב באומן
היכל הכהנים המהודר בציון רבי נחמן מברסלב באומן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים קשורים

פוסטים נבחרים

אולי יעניין אותך

error: אופס ... התוכן מוגן בזכויות יוצרים !!!